לאלו מבינכם המתכננים יום כייף בירושלים כדאי לקרוא על אחת האטרקציות המיוחדות בעיר. חוויה שמשלבת בין התפאורה הקסומה של ירושלים לחוויית סיור ייחודית: סיורים עם סגווי בירושלים. הסגווי הוא כלי תחבורה אישי, דו גלגלי שעובד על חשמל.אמנם יש לו כידון אבל הרכיבה מתבצעת לפי הטיית הגוף שלכם, כן, בלי סיבובי הגה או לחיצות על דוושות. בתוך הסגווי מותקנת מערכת חיישנים מתוחכמת שקוראת את תנועות הגוף שלכם ומגיבה בהתאם, למשל: הטיית גוף קדימה תניע את הסגווי קדימה, הטיה אחורה תאט את הרכיבה או תעצור את התנועה וכך הלאה, פשוט ונעים.


סגווי בירושלים – סיורים ברמה אחרת

הטכנולוגיה המיוחדת של הסגווי יוצרת תחושה מיוחדת של ריחוף בזמן הרכיבה. אותה טכנולוגיה גם שומרת על האיזון שלכם ושל הסגווי והופכת הרכיבה לבטוחה. בעיר גדולה ושופעת מוקדי תיירות כמו ירושלים, יש יתרון לצאת לסיור על כלי תחבורה - ההספק גדול יותר, המרחקים הארוכים מתקצרים מבלי לפגוע בהנאה מהנוף ובלי הסיכוי הגבוה להיתקע בפקק תנועה. תחשבו על כל היתרונות האלה ותוסיפו להם את התחושה הפיזית הנעימה של ריחוף תוך כדי רכיבה. איך לא המציאו את זה קודם?


לחוות את ירושלים בדרך חדשה – סגווי בירושלים

טיילת ארמון הנציב, הכנסת ומשכנות שאננים, אלו הם רק חלק מהמסלולים המיוחדים שמציעה חברת Smart Tour.החברה מפעילה סיורים באזורים היפים בעיר, הצופים אל נופים עוצרי נשימה ומשלבים פיסות מידע מרתקות מההיסטוריה ארוכת השנים של ירושלים. החברה מציעה סיורים יומיים, סיור לילי וסיור משולב בין מספר מסלולים. כל סיור מתחיל בהדרכה ולימוד אודות הסגווי והקבוצות יוצאות בלוויית מדריך מקצועי. תתארו לכם יציאה משפחתית עם סגווי בירושלים לסיור אל משכנות שאננים. עוברים ליד אתרים ארכיאולוגיים, מטיילים בשכונות היסטוריות ולומדים על העבר של ירושלים - העבר שלנו. בלי מאמץ רגלי, בלי חיפוש אחר חנייה או המתנה לאוטובוס.


סגווי בירושלים – היכן מזמינים

חברת Smart Tour המפעילה את הסיורים בירושלים, מציעה מבחר מסלולים ואפשרויות של שילוב בין כמה פעילויות. אתם יכולים לארגן יום כייף משפחתי, יום גיבוש לעובדים או הפתעת יום הולדת. לידיעתכם, הגיל המינימאלי לרכיבה הוא 16 ואסור לנשים בהריון.יש להירשם מראש לסיורים.


תוכלו לקבל פרטים מלאים באתר החברה http://smart-tour.co.il/:


היכנסו לבדוק אילו מסלולים מציעה Smart Tour ותכננו את היום כייף הבא שלכם בירושלים.