סגווי- תנועה עם ערך מוסף

הטכנולוגיה מתפתחת בכל תחומי החיים ויוצרת אמצעים חדשים שמשפרים ומייעלים את רמת החיים שלנו. מה שבעבר נחשב לבלתי אפשרי, היום הוא חלק מאורח החיים של אנשים רבים, דוגמת אמצעי תקשורת שונים המחברים בין אנשים החיים בשני קצוות תבל. הטכנולוגיה נוגעת בכל פן של חיינו, אולם לא תמיד אנחנו מודעים לפיתוחים חדשים אם הם אינם נחשפים בתקשורת, שכן רובנו לאנמנים עלעולם המחקר והפיתוח הטכנולוגי. אחד הפיתוחים הטכנולוגיים המעניינים של השנים האחרונות, הוא רכב הסגווי (רכינוע בעברית) אשר קיבל מקום מיוחד בענף התיירות והפך לאטרקציה בפני עצמה בתחום.


אז מהו הסגווי?

סגווי הוא כלי תחבורה דו גלגלי מעניין מכמה סיבות, המבנה שלו ומנגנון הפעולה שלו ייחודיים. למכשיר בסיס רחב ונוח המורכב מעל שני גלגלים ומחזיתו עולה כידון גבוה. ללא הגה התנועה והניווט בסגווי מושגים בעזרת תנועות הגוף של הרוכב. לסגווי מערכת חיישנים מתקדמת המגיבה לתנועת הגוף ומניעה אותו בהתאם לכיוון הרכינה. אותה מערכת חיישנים היא זו השומרת על איזון ומאפשרת בטיחות בזמן הרכיבה. הסגווי מאושר לנסיעה על מדרכות ושבילים. המהירות המרבית המותרת בו בקרב הולכי רגל היא 13 ק"מ והוא מתאים כמעט לכולם, מעל גיל 16. אז מה עושים איתו אתם שואלים?


ממקום למקום בלי לפספס מאום – סגווי

כאמור, הסגווי נמצא בשימוש בענף התיירות ככלי תחבורה אידיאלי לסיורים. היתרונות המובנים שלו משתלבים באופן טבעי בסיורים בסביבה עירונית שמציעה שפע של מוקדי עניין כפי שירושלים מציעה. הסגווי מאפשר למבקרים בעיר לעבור ממקום למקום בנוחות ובזמן מהיר, יחסית להליכה, וכך להספיק יותר וליהנות יותר. הרכיבה עצמה על הסגווי נעימה ומעניקה כעין תחושת ריחוף, ביחד עם האווירה המיוחדת של ירושלים מתקבלת חוויה עשירה ויוצאת דופן.


ירושלים בתנועה – סיור על גבי הסגווי

בחברת Smart Tour הירושלמית זיהו את הפוטנציאל העצום שיש בסגווי לשדרג את הביקור בבירה ומזה כמה שנים שהחברה מפעילה סיורים מיוחדים ברחבי העיר, על גבי הסגווי. הסיורים נערכים במסלולים שונים ועוברים דרך אתרים חשובים בעיר ומאפשרים לרוכב לבקר בנקודות ציון היסטוריות ולספוג את הנופים הקסומים של ירושלים וסביבתה. באפשרותכם לצאת לסיור קבוצתי או אישי וגם לשלב פעילויות נוספות במהלך הסיור.


כל הפרטים עכשיו באתר.


היכנסו ובחרו את המסלול המיוחד שלכם ליום בילוי נפלא בעיר מיוחדת.