סגווי ירושלים - Segway Tours, סיורי סגווי בירושלים, טיולי סגווי בירושלים - הסגווי שלנו
     
 
                  

    02-561-8056  \  9678*  
 

הסגווי שלנו

 

מהו סגווי ?

ה'סגווי' הוא פרי המצאתו של בחור יהודי בשם דין קיימן, ממציא ואיש השנה בתחום הטכנולוגיה בארצות הברית בשנת 2002. הסגווי הוא כלי תחבורה עתידני דו-גלגלי המדמה את פעולת הליכתו של האדם במקומות המיועדים למעברי הולכי רגל. מדובר ברעיון מהפכני, קל ביותר לשימוש ובטוח לחלוטין.

הנוסע עומד על גבי משטח עמידה הנשען על בסיס שני גלגלים המחוברים בציר אחד, באמצעות הטיית הגוף בלבד, קדימה, אחורה, ימינה ושמאלה מתאפשרת תנועת הכלי המלהיב הזה. יצאתם לדרך, הגוף מוטה קדימה, אתם רוצים להסתובב, סובבו את הכידון לכיוון המיועד, שמאלה או ימינה, רוצים להוריד מהירות או לעצור? זה פשוט, הטו את הגוף מעט אחורנית והכלי יעצור לאט ובטוח.

כלי מדהים זה בעל מנגנוני בטיחות ייחודיים, הביא את משרד התחבורה בארץ לאשר את "חוק הסגווי", המאשר שימוש בכלי במקומות המיועדים להולכי רגל: מדרכות, טיילות, שווקים, שבילים ופארקים.

מתעקשים להבין איך זה עובד? ל"סגווי", שבפיתוחו הושקעו כ - 100 מיליון דולר והשתתפו בו מיטב החברות הבינלאומיות: מישלין, דלפי וג'נראל אלקטריק, מנגנון ייצוב עצמי הכולל בתוכו חמישה ג'יירוסקופים ושני מדי שיפוע, הקוראים את תנועת הגוף ויחס הקרקע 100 פעמים בשנייה. בשורה התחתונה, למה להסתבך, זה מהנה, אטרקטיבי והעיקר- פשוט לשימוש.

האקדמיה ללשון בישראל החליטה לקרוא לכלי האמריקאי בשם ישראלי והרי לכם – "רכינוע"

הסגווי מקנה יציבות והרגשת ריחוף מדהימה ומאפשר לרכב עליו בין רגע ללא ידע או ניסיון קודם.

הסגווי הוא כלי "ירוק" והוא אינו צורך גז או דלק אלא עובד על סוללות ארוכות טווח ונטען בשקע חשמל ביתי.

ברשותנו צי כלי סגווי החדיש ביותר בעולם (דגם I-2 )

     

 

 

סגווי ירושלים בע"מ  |   טל: 02-6480334   |   נייד: 052-2678900    |    פקס: 077-5558012   |     אי-מייל: info@segway-jerusalem.co.il |   מאמרים


 
לייבסיטי - בניית אתרים